Hakkımızda

vps-hosting-image

SBI Bilişim

Kamu kurumlarının ihtiyaçları başta olmak üzere gelişen teknolojilerde güvenilir çözümler üreten Bilişim, Teknoloji ve İnovasyon şirketidir. Adını SAVUNMA, BİLGİ TEKNOLOJİLERİ ve İNOVASYON kelimelerinin baş harflerinden alır. Temel çalışma alanı olarak entegrasyon, yazılım geliştirme, siber güvenlik ve danışmanlık hizmeti alanlarında faaliyet göstermektedir. SBI olarak öncelikli hedefimiz, başta ülkemizde ve zaman içerisinde bölgemizde 'VERİ' denildiğinde akla gelen ilk firma olmaktır. Bu amaçla uçtan uca veri çözümleri sunmak üzere çalışmaktayız.

Sunduğumuz tüm hizmetlerin müşterilerimizde öncelikle verimlilik, kurumsal çeviklik, sadece kurum içi değil kurumlar arası entegrasyona hazır, toplamda rekabet avantajı oluşturacak çözümler olması temel iş yaklaşımımızı ortaya koymaktadır.

Hayata geçirilecek her projede müşterilere, Dayanıklılık – Devamlılık – Güvenlik konularında tam çözüm sağlaması için çalışılır.

SBI, kurumunuzun ihtiyaç duyduğu bilişim çözümlerini bütünsel algılar. Bu bakışla, tek elden, eksiksiz ve entegre çözümler üretir. Çağdaş gelişmelere ayak uydurup ürün ve hizmetlerimizi sürekli geliştirerek en yüksek değeri elde etmek,

Dürüst, tutarlı, güvenilir olmak,

Şirket hedeflerinin, ülke ve toplumun gelişmesine uyumlu olmasını sağlamak,

SBI Bilişim olarak, yenilikçi, etik, dürüst ve gelişime önem veren sürekli iyileştirme yaklaşımı ile tüm süreçlerimizde verimliliğin uluslararası düzeye yükseltilmesi için çalışan bir bilişim firmasıyız. Toplam kalite felsefesini esas alarak, takım ruhu içerisinde müşterilerimizin kritik ihtiyaçları için güvenilir çözümler sunarak sürdürülebilir çalışmalarımızla kaliteli bir hizmet için çalışıyoruz.

man picture

Copyright © 2018 SBI Bilişim